פתרונות קירור בטכנולוגיות מתקדמות
רוצה להחליף מזגן?                         זה הזמן מזגן עילי דירוג אינרגיטי A וחסכון משמעותי בהוצאות חשמל.
לאקי הנדסה אחת החברות הגדולות והמובילות בישראל, מספקת מגוון פתרונות טיפול באוויר. בתחום קירור,מיזוג אוויר,אוורור וחימום. תוך עמידה בתקני איכות, ....                        

דף הבית  >  מזגנים-מערכות חימום מים  >  מערכות חימום מים משאבות חום  > 

מערכת חימום תת רצפתי LG דגם Therma V

פתרון חימום כולל

מערכת ThermaV פותרת בעיות חימום, מספקת מים חמים וקרור בקיץ, משתמשת באנרגיה סולארית, והכל במערכת אחת. מערכת ThermaV יכולה לספק פתרונות חימום כוללים בנוסף למיכל המים החמים והקולט התרמי סולארי. בנוסף, כאשר מערכת ה ThermaV מותקנת עם דוד חימום סטנדארטי, שתי המערכות יכולות להחליף ביניהן בהתאם לתנאי הטמפרטורה החיצוניים. כאשר חימום רצפתי מותקן בבית חדש, אוויר חם אופף באיטיות את הבית, והופכו למקום נוח ונעים, ומאפשר שימוש באיזורים נרחבים ללא הצורך ברדיאטורים או אמצעי חימום אחרים. בזמן שיפוץ בתים, תצורות שונות אפשריות בהתאם לדרישות המשתמש, הסביבה והצרכים.

 

עלויות שוטפות נמוכות

מערכת ThermaV משתמשת באנרגיה חופשית המצויה באוויר, ומאמצת את טכנולוגית האינוורטר. בתצורה זו, למערכת יש תצרוכת חשמל נמוכה בהרבה בהשוואה למערכות חימום אחרות והיא מאד חסכונית. בשימוש בגז, רדיאטור שמן, או חימום חשמלי, יתקבל בדיוק אותו האפקט, המתאים לדרישותיך. אבל, מערכת ThermaV בשימוש באותה כמות אנרגיה, מיצרת יותר מפי ארבע אנרגיה שימושית. זהו חוזק מערכת משאבת האוויר למים אשר בה יש שימוש בטכנולוגיית האינוורטר של LG . עלויות החשמל יציבות יחסית לעלויות הדלק והגז, כך שנחסכות עלויות נוספות עם הזמן.

 

מערכת נוחה ואמינה

למערכת ThermaV יש יחידת בקרה פשוטה לבדיקת פרטי הפעולה ולשינוי טמפרטורת המערכת כולה. פעילות מתוזמנת אפשרית בהתאם לצרכי המשתמש. בנוסף מערכת ה Hydro kit והיחידה החיצונית מאובזרות בידיות אחיזה להתקנה ושינוע קל. בהתאם למצב אצל הלקוח, המערכת יכולה לשמש לבקרת טמפרטורת המים או האוויר. במיוחד, בקר ה ThermaV מצויד במערכת הפעלה בחירום לשימוש בימי החורף הקרים.

 

 

מערכת נוחות

מערכת ThermaV , מספקת פתרונות חימום וקירור המאפשרים שימוש במערכת לאורך כל ארבע עונות השנה. בקיץ, אוויר קר ינשב מיחידת המאייד וטמפרטורת הפנים ניתנת להורדה באמצעות הצנרת התת ריצפתיות הרדיאטור. התקנת המערכת, תמנע צורך במיכלי גז או דלק, ותהפוך את סביבת הבית למסודרת ובטוחה יותר, תחסוך בשימוש בשטח, ותמנע את הצורך בתדלוק. כאשר חימום רצפתי מופעל, אוויר חם מתפשט בעדינות בכל הבית, הופכו לנוח, וחוסך את מקום הרדיאטורים והמחממים השונים.
המערכת תעזור למחזור הדם והמטבוליזם, ותחזק עוד את בריאות המשתמשים.

 

 

אנרגיה נקיה וירוקה לסביבה

מערכת ThermaV מספקת פתרון לבעיה הסביבתית המחמירה עקב שימוש באנרגיה שאבד עליה הכלח.מערכת ThermaV בעקרון, מקבלת את רוב האנרגיה מהאוויר הנקי באטמוספירה, ויש לה יתרון שהיא משחררת לאטמוספירה כמות קטנה של CO2 בהשוואה למערכות חימום בדלק. עם דוד החימום, יופקו עד 3335 ק"ג של CO2 לשנה, אם עם מערכת ThermaV , רק 323 ק"ג של CO2 יופקו. כך יורדת תפוקת ה CO2 השנתית ב 90 אחוזים. בנוסף, מערכת ThermaV יכולה להיות משולבת עם 100% אנרגיה נקיה, סולארית, ובכך להוריד עוד משמעותית את יצירת ה CO2 .


לחץ כאן למפרט המלא


מזגנים

 

           

אבזרי קירור

                         

ציוד וחלפים מזגנים

 

           

גופי חימום ותנורים

 

           

מיבשים, מדיחים,כביסה

           

מתקני שתיה וטיהור