פתרונות קירור בטכנולוגיות מתקדמות
רוצה להחליף מזגן?                         זה הזמן מזגן עילי דירוג אינרגיטי A וחסכון משמעותי בהוצאות חשמל.
לאקי הנדסה אחת החברות הגדולות והמובילות בישראל, מספקת מגוון פתרונות טיפול באוויר. בתחום קירור,מיזוג אוויר,אוורור וחימום. תוך עמידה בתקני איכות, ....                        

דף הבית  >  כתבות  > 

התיעלות אנרגטית למזגנים

כך תחממו את הבית בעזרת מזגן יעיל אנרגטית

בשנים האחרונות, הולך ומתרחב השימוש במזגנים גם בעונת החורף, כשהפעלתם פשוטה, בטוחה ומאפשרת לוות את רמת החימום.

מסקר שוק שערכה חברת תדיראן עולה כי 80% מבתי האב בישראל מחממים את הבית באמצעות מזגן, שכן הוא האופציה הטובה והזולה ביותר לחימום הבית בחורף הישראלי והשימוש בו מעניק מגוון אפשרויות לשליטה ב"אקלים" הבית, בהתאם למספר החדרים, מהירות חימום החלל הרצוי, חיסכון ניכר בצריכת החשמל והחשוב ביותר- נותן מענה בטיחותי לחדרי ילדים.

טיפים לבחירה חכמה של מזגן

חשוב להקפיד על בחירה נכונה של מזגן, שתבטיח את יעילות הקירור או החימום של הבית ובכך תחסוך משמעותית בעלויות החשמל וגם "כאב ראש" מיותר בגלל הצורך לטפל בליקויים ותקלות.

  • התייעצו עם מתקין מומחה. יועץ מיזוג אוויר מקצועי יוכלל לתת לכם הכוונה נכונה בנושאים הבאים: קביעת תפוקת המזגן הדרושה, בחירת מיקום אופטימלי למזגן ולחלקיו השונים, אופן ההתקנה הטוב ביותר וכן התאמה לרשת החשמל (חד-פאזי תלת-פאזי).
  • ודאו כי המתקין מקצועי – בקשו ממנו המלצות והתקשרו לממליצים. התקנה מקצועית מבטיחה את שלמות המזגן, מונעת בעיות עתידיות של נזילות, רעשים ופגיעות בקיר, וחשובה לתוצאה אסתטית ונקייה.
  • בררו את טיב השירות הנלווה למזגן – השירות ללקוח לא מסתיים בקנייה: מוקד שירות טלפוני,טכנאי שטח מקצועיים בפריסה ארצית, מהירות תגובה וזמינות חלפים, גם הם חלק בלתי נפרד משירות איכותי. כדי להבטיח שכספכם לא מונח על קרן הצבי, בדקו אם קיימים תווי תקן למזגן ולחברה המעידים על איכותם. באתר מכון התקנים תוכלו למצוא את רשימת המזגנים הנושאים תו תקן ישראלי. בנוסף, לפני הקנייה התקשרו למוקד השירות של החברה.
  • תקנות – ב- 01 בינואר 2011 נכנסו לתוקף תקנות האנרגיה חדשות למזגנים. יש לשים לב לתווית הסימון בסולם הדירוג האנרגטי המותר (מ-A, החסכוני ביותר, ועד G, הכי פחות חסכוני) לצד נתונים נוספים, כמו צריכת החשמל ותפוקת המזגן בקירור ובחימום.

טיפים לשימוש ותחזוקה

  • בעת הפעלת המזגן, חשוב להקפיד לסגור חלונות או כל פתח אוורור אחר.
  • חשוב להקפיד ולנקות את מסנני האוויר באופן שגרתי.
  • בחורף מומלץ להעביר למצב חימום ולכוון את הטמפרטורה ל 26-27-מעלות צלזיוס. בקיץ מומלץ להעביר את השלט למצב קירור ולכוון את הטמפרטורה ל 23-24 מעלות צלזיוס.
  • בקירור, עדיף לכוון את פתח יציאת האוויר במקביל לרצפה או מעט כלפי מעלה למיזוג האיזור הרצוי. בחימום, מומלץ לכוון את הפתחים כלפי מעלה.
  • המזגן מוציא מים בזמן קירור. לכן יש לוודא שצינור הניקוז לא סתום או מנותק.
  • במקרה שהיחידה החיצונית של המזגן מותקנת על הקרקע, חשוב לשמור על סביבה נקייה כדי שלא יישאבו לתוכה עשבים, שקיות ניילון או כל לכלוך אחר.


מזגנים

 

           

אבזרי קירור

                         

ציוד וחלפים מזגנים

 

           

גופי חימום ותנורים

 

           

מיבשים, מדיחים,כביסה

           

מתקני שתיה וטיהור